V poličce má fotografie jedenácti dětí. Když o nich mluví, celá se rozzáří, je zřejmé, že jí dělají radost. Nevadí, že žijí tisíce kilometrů daleko a nikdy se s nimi neviděla. Gabriela je všechny prostřednictvím Arcidiecézní charity Praha „adoptovala“ na dálku.
Celý článek zde.



