Ano, já jsem spokojená. Pečovatelky jsou velmi milé a vždy ochotné pomoci, i když to někdy není jejich povinností. Nahrazují mi rodinu, kterou mám v jižních Čechách. Stačí úsměv, dobré slovo, rada a hned je člověku lépe. Díky Bohu za ně.

Jsem velmi spokojená s prací sestřičky Renaty a jejího krásného přístupu k pacientovi. To, co svou prací dokázala je příkladné.

Jsme staří manželé, ve stáří 85 a 82 let. Jsme moc rádi, že jste a že nám pomáháte. Bez Vás by se nám žilo nesrovnatelně hůře.


Aby péče zůstala na této úrovni.

Děkuji za dlouhodobý, profesionální přístup od všech pečovatelek, jsem nesmírně spokojená.

Prosím o tlumočení velkého poděkování za všechny služby, které nám poskytujete. Všem Vašim pracovníkům za jejich nevšedně lidské chování děkujeme. Díky všem


„Holčičko, co víc bych si mohla přát…..člověk je v čistotě a pořádku“

V momentě, kdy jsou problémy se zdravím, je to vítaná pomoc. Školní jídelna vaří dobře, takže strava je vyrovnaná. Je to i pomoc pro starší osamělé lidi, kteří tak nemusí pro sebe denodenně vařit a mají rozmanité jídlo.

Jsem velmi spokojena.


Jsme dva staří manželé 81 a 84 let. Jsme oba moc rádi, že nám pomáháte, bez Vás by nám bylo úzko. Za všechno Vám děkujeme a jsme Vám vděčni. Všichni jste k nám velmi milí a pozorní. Zaplatí Vám všechno Pán Bůh.

Pečovatelská služba je na jedničku.

Jsem tak spokojena, že víc ani nemohu – dala bych jim 10*.